Gelinlik

2015 askılı gelinlik modelleri

En özel gecenizin aynı zamanda en muhteşem gecenizin olmasını istemez misiniz? Görkemli bir gelinlikle ihtişamınızı taçlandırın. Peki, bu eşsiz görünüşü sağlamak için seçtiğiniz gelinliğin modelleri nasıl olmalı? Tabiki doğru adrestesiniz. Yazımızda siz de size en uygun gelinlik modelini bulabilirsiniz.
Gelinlik modellerinin askıları bayanların en çok kafalarını kurcalayan sorulardan. Küçük göğüslü bayanların mutlaka ince askılı ya da tül askılı gelinlik modelleri seçmeleri gerekmektedir. Hareket kabiliyetlerini kısıtlamaz bu tarz askılar.
Straplez gelinlikler şık görünümüyle adeta büyüleyici gözüküyor. Seçimlerinizi straplezden yana kullanabilirsiniz.
Dantel ya da tül olan ve derin sırt dekoltesiyle bütünleşen bu askılar, sizi adeta eşsiz bir görünüme bürüyecek. Bu askılar en çok tercih edilen trend modellerden.

Hoş görünümüyle tek omuzlu askılar asaletinize asalet katacak. Ancak asimetri takıntısı olanlara tavsiye edilemez. Bunun yanı sıra askının üzerindeki inci detayı da çok hoş bir havaya sokuyor gelinliği.
Uzun kollu gelinlik modelleri kış aylarının olmazsa olmazları arasında. Sizi düğün gecenizde titremekten kurtaracak bu şık görünüşü kış aylarında tercih edebilirsiniz.
Omuzlarınızda ahenkle süzülecek tüller zevkli ellerin seçimlerinden çıkıyor. Tül detayı vintage görünümün yanı sıra ufak süslemelerle çok da modern durabiliyor gelinliği taşıyan kişinin üzerinde.
Kapalı bayanların seçtiği küpür detaylı kollar işlemeleriyle adeta çekecektir. O gecenin yıldızına yıldız gibi bir görünüm kazandıracak. İnce dokunuşlarla kattığınız detaylar, gelinliğinizi size daha da özel kılacak, büyüleyici gözükeceksiniz. Elbetteki davetliler bakışlarını üzerinizden alamayacaklar. Gelinliğinizin yarattığı imaj sizi prenses edasına sokacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu