Moda

2015 babet modelleri

Çok yoğun çalışan, topuklu ayakkabıyla yorulan, iş yerinde, okulda rahatlığı arayan bayanların ortak buluşma noktası babetler. Şimdi babetler hem spor ayakkabıyla ölçüşebilecek kadar rahat hem de topuklu ayakkabıya meydan okuyacak kadar şık. Her ortama rahatça giyebileceğiniz babetler genç, yaşlı, çocuk birçok insanın tercihi. Kot pantolon, kumaş pantolon, şort, etek birçok çeşitle uydurabileceğiniz bu babetleri almadan doğru tercih için yazımızı mutlaka okuyun.
Sivri burun babetler şıklığınızı tamamlayacak. Rengârenk ve neon birçok sivri burun babeti tercih edebilirsiniz.
Rugan ve kundura babetlerinizi iş yerinizde rahatça giyebilir, birçok kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz.
Spor ayakkabı firmalarının yoğunlukla çıkardığı spor babetler kot pantolonlarınızın altında fazlasıyla hoş duracak. Seçiminizi yaparken spor babetleri de atlamayın.

İlkbahar, yaz, sonbahar mevsimlerinde rahatlıkla giyebileceğiniz bir başka babet tipi ise leopar, yılan, timsah derili tasarımlardan oluşan modeller. Şıklığınıza son dokunuşu yapacak bu modeller de en çok tercih edilenler arasında.
Jelly babetler yaz aylarında ayaklarınıza cıvıltı katacak. Son derece rahat olan bu babetler ayrıca tarzınızı çok sevimli yansıtmakta. Neon renklerden yaptığınız seçimle siz de moda dünyasına bu modelleri tercih ederek imza atın.
Dev modellere sahip babetler artık topuklu da olabiliyor. Hem şık hem de giyimi rahat olan bu babetler günlük kullanıma son derece uygun. Yorulmadan gün geçirebileceğiniz babet modelleri ile giyiminizi tamamlayabilirsiniz.
Burnu açık babetler de sandalet gibi yazın sıcak günlerinde rahatça kullanabileceğiniz tarzlardan. Ayaklarınız da nefes alabilsin diye tercih edebilirsiniz.
Kurdeleli, taşlı, zincirli, topuğu ve burnu açık modellerle tercihinizi daha da detaylandırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu