Dekorasyon

2015 banyo ayna modelleri

Nasıl duvaksız gelin olmaz ise aynasız da ev olmaz. Üstelik o evde bir hanım olması evdeki aynanın çok daha gösterişli olacağı anlamına gelir. Çünkü hanımlar gösterişli aynalara bayılırlar. En çok yatak odasında ve salonlarda kullanılan dekoratif aynalar, kullanım amaçlarına uygun olarak banyoları da süslerler. Özellikle son zamanlarda mekânları daha geniş göstermesi açısından büyük aynalar tercih edilen banyolarda boy boy dekoratif ve büyük ayna modelleri ile karşılaşabilirsiniz.

2015 banyo ayna modelleri içinde birbirinden şık ve gösterişli aynalara rastlamak mümkün. Hanımların ihtiyaçlarına göre makyaj aynası veya daha kullanışlı olarak boy aynası görevi de üstlenebilen banyo aynaları tasarımları ile dikkat çekiyor. Varak ayna modellerine göre tasarlanmış olanları banyolara zengin ve şık bir hava katarken, düz ve çerçevesiz olanlarda kenar süslemeleri ile çok dikkat çekici ve albenili hale getirilmiş.
Banyonuzda değişiklik yapmak istiyorsanız yada yeniden dekore ettirmek istiyorsanız 2015 banyo ayna modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sadece bir ayna ile bile fark yaratabilir, banyonuzu geniş ve ferah bir mekân haline getirebilirsiniz.

Eskiden kullanılan banyo dolabı ile takım halinde sunulan aynaların yerine, özgürce kullanabileceğiniz 2015 banyo ayna modelleri birbirinden kullanışlı tasarımlara da imza atıyor. Tasarımlar içinde en kullanışlı olanlar ise aynaların kendi yapılarında ve yanlarında bulunan küçük raf sistemleri. Hem şık hem gösterişli bu raflar hayatınızı da çok kolaylaştıracak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu