Dekorasyon

2015 banyo paspas modelleri

Banyo dekorasyonunuz için çok fazla eşya kullanmanıza gerek yoktur fakat şık bir banyo paspası kullanmanız şarttır. Bir banyo paspas takımı olmadan tabii ki düşünülemez. Hele de günümüzde banyolara alaturka tuvaletler de dahil olmuşken. Klozet takımı ile uyumlu bir banyo paspasına sahip olmak banyonuzun havasını oldukça değiştirecektir. Banyo dekore ederken kullanılan fayansların renkleri ile uyum içerisinde bir paspas seçerek ortama daha sıcak bir hava katabilirsiniz.

2015 banyo paspas modelleri renkleri ve biçimleri ile tam da banyonuza uygun şekilde tasarlanmış. Yılın en moda renklerini ve en ilginç desenleri bünyesinde barındıran paspas modelleri çok cici ve iddialı desenlerde sahiplerini bekliyor. Biçimleri ile de göz dolduran paspas modelleri çeşitli geometrik biçimli paspasların yanı sıra çiçek gibi modelleri ile de dikkat çekiyor. Benim favorim papatya biçimde olanlar, çünkü çok cazip bir görüntü sergiliyor.

2015 banyo paspas modelleri yumuşacık dokuları ile ayaklarınızın altında harika bir yaratacak. Mekânları dolu dolu gösteren paspaslar bu sezon tüm banyoları renkler ve dokuları ile süsleyecek. Çeşit çeşit paspaslar kendinden kabarık modelleri ile banyoların havasını oda sıcaklığına taşıyacak.

Bir banyonun en güzel elbisesi olan paspasla, fayansların soğukluğundan sizi korurken aynı zamanda da şık banyolar tasarlamak için alternatif seçenekler sunuyor. Zevkinize göre bir banyo döşemek için 2015 banyo paspas modellerinden oluşan resim galerimizi ziyaret ederek birbirinden güzel renklere ve desenlere şahit olmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu