Moda

2015 bayan beyaz kapri modelleri

Beyaz pek çok hanımın vazgeçilmez rendi özellikle de yaz aylarında çok fazla gördüğümüz en temel renklerdendir. Genellikle her renkle uyum sağlar ve kullanım kolaylığı yaratır. Temizlik ve saflığında simgesi olan beyaz, kapri modellerinde de çok sık kullanılan bir renktir. Beyaz kapri modelleri, her yıl vitrinleri süsler. Bu kaprileri kombinlemek de oldukça kolaydır. Çünkü beyaz her renkle uyum sağlar. Her tarza giden bir renktir. Bu yüzden beyazın şıklığı ve zarifliğini bayanlar kıyafetlerinde çok sık kullanmaktadır.
2015’in beyaz kapri modelleri arasında, düz ve dar beyaz kaprilerin yanında eskitilmiş yada yırtılmış beyaz kapriler de oldukça dikkat çekmektedir. Bu kapri modelleri, kotlara uygulanan pek çok işlemden geçirilerek farklı modeller olarak bize sunulabiliyor. Bunun dışında taş işlemeli ya da küçük desenlerle hareketlendirilmiş beyaz kapri modelleri de 2015’in beyaz kapri modelleri arasında yer almaktadır.

Beyaz çabuk kirlenen bir renk olduğu için bayanların pantolon, etek ve kaprilerde kullanmaktab çekindikleri ama vazgeçmek istemedikleri bir renktir. Bu yüzden alacağınız kaprinin öncelikle kumaşına dikkat etmelisiniz. Kumaşı ince olan bir kapri tercih edecekseniz astarlı olan beyaz kaprileri tercih etmeniz size daha kolay bir kullanım imkanı sunacaktır. Bunun dışında bu kapri modelleri değişik kemer ya da renkli iplerle de hareketlendirilip farklı bir hava katılabilir. Kendi kişiliğinizi yansıtacak her türlü parçayı kullanmanıza olanak verecek bu modeller yaz aylarında çok şık ve zarif görünmenizi sağlar. Her renkle kombinleyebileceğiniz bu kapriler sizi daha zayıf ve daha genç gösterecektir. Beyazın asilliğini farklı renklerin cıvıltısı ile süsleyerek kendi tarzınızı ortaya koyabilir ve farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. 2015’in yaz aylarında yine beyaz kapriler sıkça vitrinleri süsleyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu