Moda

2015 bayan ceket modelleri

Nasıl bir kadının gardırobun da siyah bir elbise bulunması gerek deniliyor ise aynı gardıropta en az bir tane de ceket bulunmalı. Ceket biz kadınların tamamlayıcısı bazen kurtarıcısı bazen de farklılık yaratmakta ki en önemli parçamızdır.
2015 yılı modasında da bayan ceketler oldukça ön planda. Değişik renk ve modellerle siz bayanları bekliyor. İş kadınların değişmezi olan ceketler şimdilerde spor şıklığında temsili. Hem şık hem de spor olmak sizin elinizde gelin beraber modelleri inceleyelim.

Resim de görülen renkli bel kemiğine kadar inen ceket modelleri bu sene çok moda yaz ve kış aylarına renk katan bu ceketleri şortlarla, elbiselerle, etek ve pantolonlarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Bir diğer model alternatifimiz olan kısa ceket modelleri yüksek bel pantolonlarınız, yine sezonun modası olan eteklerinizle kombinleyebilirsiniz.

Sezon da en çok kullanabileceğiniz kürklü ceketlerde bu sene çok moda botlarınızla çizmelerinizle kullanabileceğiniz bu modeller hem şıklık katacak hem de soğuklardan koruyacak. Kürklü modelleri hem kısa ceket tarzlarında hem uzun kaban tarzlarında bulabilirsiniz.

Her dönem moda halinde olan deri ceketler 2015 modasında da ön plana çıkan parçalardan. Uzun, kısa, asimetrik kesim, hakim yakalar, değişik renk ve modeller de deri ceketler vitrinleri süslüyor. Elbiselerinizle, pantolonlarınızla eteklerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
Ceketlerinizi ayakkabılarınızla uydurabilirsiniz. Ancak bu sene moda da renk uyumu şartı yok zıt renklerle de birleştirebilirsiniz. Ya da elbisenizi ceketlerinizle patlatabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu