Moda

2015 bayan çizgili tişört modelleri

Özellikle de son yıllarda çizgili kıyafetler, pantolon ve taytlar oldukça modaydı. Şimdilerde ise bu çizgili modeller şortlara yansıtılmaktadır. Özellikle de kış aylarının vazgeçilmez giysilerinden olan şortlar, artık çizgili modelleri ile de satışa sunulmaktadır. Zevkinize ve tarzınıza uygun bulabileceğiniz pek çok çizgili şort modeli bulunmaktadır. Çizgili modeller her zaman daha şık ve daha tarz bir görünüm sağlar. Bu yüzdendir ki bayanlar gerek farklı görünmek gerekse klasik şıklığı ve spor şıklığı birleştirmek adına çizgili modelleri kıyafetlerine sıklıkla uygularlar.
Çizgili tişört ve gömlek modelleri son yıllarda çok sıklıkla karşılaştığımız modellerdendir. Fakat bu modelleri kullanacaksanız bir kaç küçük noktaya dikkat etmenizi önerebiliriz. Bunlar ise; fazla kilolarınızdan şikayetçi iseniz daha çok dikey çizgiliği tişörtler tercih etmeye özen göstermelisiniz. Çünkü yatay çizgiler fazla kilolarınızı ortaya çıkarmakla kalmaz sizi olduğunuzdan daha da kilolu gösterir. Özellikle de 2014 ve 2015’in en çok sevilen çizgili tişört modelleri arasında siyah ve beyaz çizgiler yer almaktadır.

Fakat son yıllarda fazlaca kullanılan renkli çizgili tişört modelleri de hayatınızı renklendirmek ve kombinlerinize canlılık katmak amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır. Kazaklara da uygulanan bu çizgi modellerini kullanmadan önce vücudunuzu tanıyıp tanımadığınızı bir düşünmelisiniz. Zayıf bir yapınız var ise gönül rahatlığı ile enine çizgileri olan bir tişörtü giyebilirsiniz. Vücudunuza uygun seçeceğiniz kıyafetler sizin daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Dikey çizgiler daha feminen bir görüntü yaratabileceği gibi sadece siyah ve beyaz olan çizgiler ise klasik bir görünüm sunar. Çizgili giysileri kullanmak her zaman kolay değildir. Bunun nasıl kullanıldığı ve size yakışıp yakışmayacağı en önemli hususlardır. Vücudunuza uygun seçtiğiniz çizgili modeller sizi daha zayıf ve şık gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu