Moda

2015 bayan ispanyol paça pantolon modelleri

Bayanların günlük hayatta en çok tercih ettikleri giysilerden birisi de pantolondur. Durum böyle hiçbir bayan olunca her gün aynı tarz pantolon giymek istemez . Bunun için gerek dar pantolon gerekse bol paça pantolonları sıklıkla bayanlar üzerinde görüyoruz.pantolon seçimi yaparken bayanların dikkat etmesi gereken unsurlardan birisi de vücut tipi ve boyudur. Basenleriniz varsa çok dar pantolonlar giymek yerine bol paça pantolonları tercih etmeniz çok daha yerinde bir karar olacaktır.
Bacaklarınız düzgün ve boyunuz kısa ya da normalse dar paça pantolon yani tayt pantolon denilen vücudu saran tarzdaki pantolonları tercih edebilirsiniz. Bunun yanında boyunuz eğer çok uzunsa ispanyol paça pantolonlar sizi daha şık ve zarif gösterecektir. Bacak boyunuz büyüdükçe bol paça pantolonlar kişi üzerinde daha iyi durmakla birlikte güzel bir kombin yapıldığında farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Özellikle de iş hayatında bayanların çok rahat etmesini sağlayacak pantolon modellerindendir.

İspanyol paça pantolonlar 80-90 lı yıllarda oldukça sık kullanılan ve pek çok bayanın tercih ettiği pantolon modellerindendi. Şimdilerde ise o moda yerini dar paça pantolonlara bırakmış gibi görünse de modada bir eskiye dönüş rüzgarları esmekte ve ispanyol paça pantolonlar tekrardan rafları süslemektedir. Çizgili desenli ya da düz olarak daha çok tercih edilen bu pantolonlar günümüze uyarlandığında modernize edip kendi üzerinizde kombin yapabileceğiniz çok şık pantolonları oluştururlar. Kareli desenli ispanyol paça pantolonlar da bu sene çok fazla tercih ettiği görülüyor. Bir gömlek, tişört ya da bir ceketle tamamlayabileceğiniz bu pantolon modelleri ile farklı bir tarz yaratabilir ve klasiklikle modernliği ortak noktada birleştirebilirsiniz. Önemli olan şey kendi vücut yapınıza uygun olan modelleri tercih etmeniz ve doğru bir şekilde kombin yapmanızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu