Çanta

2015 bayan kırmızı çanta modelleri

Kadınların olmazsa olmazı hatta bazılarının aşkı çantalar.Çantalar hem kıyafetlerin önemli bir tamamlayıcı hem de bazen evimizi peşimizden sürüklediğimiz küçük nakliye araçlarımız.Kırmızı tiryakisi olanlar için kırmızı çantaları inceleyeceğiz.Unutmayın bu yıl neon renkler moda çantalarınızda da neon kırmızı kullanabilirsiniz.
İlk durağımız katlanan çantalar. Bu çantalar geçen sezondan beri gündemde hem şık olabilen hem de salaş olabilen bu çantalar kırmızının farklı tonlarının birleşiminden oluşunca oldukça havalı görünmekteler.
İkinci durağımız püsküllü çantalar ki bu çantaların modası hiç geçmeyecek gibi özellikle kışın hoş bir hava katan bu çantalardan gardırobunuzda yoksa koşun hemen alın.
Sıra zarf çantalarda bu çantalar zarif bayanların gözdesi.Hem iş hem de davetlerde kullanılan bu çantaların kırmızı olanları tek başına şıklık timsali.Ebatlarına göre de kullanım rahatlığı sağlayan bu çantalar da gerçekten hoş bir seçim olacaktır.

Omza asılan çantalar rahatlığına önem veren bayanlar için iyi bir seçim bu çantaların da farklı tasarımları mevcut . Üzerleri taş işlemeli ya da metal tokaları ile yılın modasını çantanızda da yakalamanız mümkün.
Ekose desenli çantalar da bu yılın modasında.Yarısı ekoseli yarısı kadife çantalar hem farklı hem de şık.
Kışın geldiği kürklerden belli olur değil mi her yıl olduğu gibi bu yıl da kürk detaylı kıyafetler ve ayakkabılar modayken çantada aynı tarzı korumak olmazdı zaten.
Ayrıca salaş tarzlar için dokuma çantalar ve sırt çantaları da bu yıl moda.
Gel gelelim bizce kırmızıya en çok yakışan retro , kısa saplı, zincir askılı, yılan derisi ve krokodil desenli çantalar. Bu çantalar kırmızının cazibesi ile birleşince sizi şıklıkta bir üst seviyeye taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu