Abiye

2015 bayan şifon abiye elbise modelleri

Şıklık kadınların doğasında var bunu çoğu zaman erkeklere kendimizi beğendirmek için değil ortamdaki en şık bayan olmak veya kendimizi iyi hissetmek için yapıyoruz. Tabi ki bu şıklığı davetlerde, balolarda veya mezuniyet törenlerinde sürdürmemek olmaz. Şifon abiye bu tarz yerler için bire bir.
Yılın moda renkleri bir yana bulunacağınız ortama göre renk seçmek de çok mantıklı bir seçenek ama bu tarz elbiselerde moda renkler genelde gece mavisi ve tabi ki kırmızı gerçi su yeşili bu yıl çok modaydı. Farklı olmak istiyorsanız da sarı ve neon renkleri seçimlerinizde kullanabilirsiniz. Gelin gideceğiniz yerlere göre seçenekleri değerlendirelim:

Düğün nişan vb. yerlere giderken şık olmak ön plandadır ünlüler gibi giyinmek için fırsattır. Tabi düğün sahibine yakınlığınıza göre kıyafetinizi abartma hakkına sahipsiniz. Mesela uzak bir akraba ise kısa düz kesim siyah, kırmızı veya beyaz bir elbise ile sadeliğin şıklığını yakalayabilirken daha yakınsanız kabarık elbise kullanmanızın hiçbir sakıncası yok.
Balo davet vb bir yere davetli iseniz pudra renkler tavsiyemizdir kabarık ve taşlı modeller tek kollu modeller bu yıl çok moda. Su yeşili de moda renkler arasında eğer sade ve şık olmak istiyorsanız kemerde taş detayları bulunan uzun elbiseler tam sizlik bir seçim olacaktır.
Konu eğer mezuniyetse o gün sizin gününüzdür istediğinizi yapmakta özgürsünüz ama sonradan fotoğraflara bakarken pişman olmak istemiyorsanız en şık siz olmak zorundasınız. Bizim tavsiyemiz mezuniyet cübbesinin altında kısa elbiseler tercih etmenizden yana. Hoş bir topuklu ile kombinlediğiniz elbiseniz sizi en şık mezun yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu