Saç modelleri

2015 bukleli saç modelleri

Hanımlar saçları ile uğraşırken harcadıkları vakti sanırım başka hiçbir şeye harcamıyorlar. Saçlarınızın güzel görünmesi için çok uzun saatler verdiğiniz zamanlar ve özel günlerde olmuyor değil. En önemlisi ise saçları bu kadar uzun uğraşlar vererek yaptığınız için hemen bozulmamasını istiyorsunuz. O zaman kullanacağınız yöntemlere daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yılın en trend saç modelleri doğal dalgalardan oluşsa da hanımlar gösterişli buklelerden asla vazgeçmiyor. 2015 bukleli saç modelleri size istediğiniz dalgaları , istediğiniz formlarda kullanabilmeniz için fırsatlar sunuyor. Hem kalıcı hem biraz daha pratik bir bukle istiyorsanız elbette ki maşa yardımı almalısınız. Yalnız bı buklelerin kalıcılığını artırmak için orta sertlikte bir saç spreyi kullanmalısınız. Daha sonra maşayı tutma şeklinizden sarma şeklinize kadar dikkat ederek dilediğiniz bukleleri oluşturabilirsiniz. Saçlarınız çok uzun ise diplerine düzleştirici uyguladıktan sonra sprey sıkarak kalın bir yapıda düzleştirici kullanarak iri doğal dalgalar elde edebilirsiniz.

Yalnızca düzleştirici kullanarak bile muhteşem bukleli saçlara sahip olabilirsiniz. 2015 bukleli saç modelleri arasında çok sık kullanılan bu doğal bukleler oldukça havalı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak. Düzleştiricinizin ısı korumalı olmasına dikkat ederek saçlarınızı düzgünce ayırdıktan sonra düzleştiriciyi üst kısımdan tutarak saçlarınızın dibinden biraz daha aşağı kısmından kıvırarak çekerek işlemi bitirin. ortaya çıkan buklelere siz bile inanamayacaksınız.

Bukleli saçlarınızı gündüz kullanımın dışında gece kıyafetleriniz ile de çok hoş tarzlar da kullanabilirsiniz. Sizi çoğu zaman kuaför derdinden kurtaracak olan bukleli saçlar bir kaç sihirli dokunuş ile harika hallere dönüşebilir. 2015 bukleli saç modelleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu