Gelinlik

2015 gelinlik modası

Çocukluğumuzdan beri hep o anı hayal etmişizdir belki de. Tüllerden kendimize gelinlikler tasarlayıp saatlerce oynamışlığınız vardır elbette. Ruh eşini bulup bu sene evlenecek bayanlara mucizevi öneriler, modeller bu yazıda. En özel gecenizi size daha özel hissettirecek seçimlere bir göz atmanızda fayda var.
Kuğu gibi süzüleceğiniz o muhteşem gecede Fransız gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer uzun ve ince vücut yapısına sahipseniz sizi bu gelinlik tamamlayacaktır. Nostaljik görünümün yanı sıra asil bir duruş sergileyeceğiniz bir modeldir.
Yaz düğünleri için uçuşan tül gelinlikler revaçta. Siz de hafif meltem esintisinin arasında tül gelinliğinizle kaybolmak istemez misiniz?

Klasik kabarık gelinlikler ihtişamıyla tüm gözleri üzerinize çekecektir. Adeta bir kuğuyu andıracaksınız. Bu eşsiz görüntüyle kim düğün karelerinizi unutabilir ki? Prenses gelinlik modeliyle siz de prenseslerle boy ölçüşebilirsiniz. Bizden söylemesi. Yılların eskitemediği, en çok tercih edilen modellerden olan bu prenses gelinliğe siz de sahip olabilirsiniz.
Kapalı bayanların tercihi tesettür gelinliklere işlenen küpür işlemeler son derece göz kamaştırıcı. Şıklığınızın tamamlayıcısı bu detaylarla siz de ayrı bir ahenk katabilirsiniz gelinliğinize.
En mutlu gününüzü balık kesim gelinlikle taçlandırabilir; tüllerle, incilerle, dantellerle detaylandırabilirsiniz.
Eğer düğününüz kış mevsimine denk geliyorsa tercihinizi siz de kollu kesimden yana kullanabilirsiniz. Size büyük rahatlık sağlayacaktır. Soğuk havanın ve heyecanın verdiği titremeyi gizlemenize yardımcı olabilir.
O özel gecenin seçimi çok zor olsa da sırt dekoltesi, straplez kesim, ince askı, tül askı, kalın kemer, tek omuz, drapeli, dilimli gibi detaylarla siz de gelinliğinize ayrı bir hava verebilir, yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir gelinlik seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu