Makyaj

2015 göz makyajı trendleri

Buğday ve Esmer bir tene sahip hanımların gözlerini ortaya çıkartacak göz makyajı yapmanızı tavsiye ediyoruz bu yıl. 2015 Makyaj trendlerinde yer alan toprak tonları ve smoky göz makyajı esmer tene sahip olanlara en çok yakışan renkler arasında yer alıyor.
Pembe, lila, mavi tonları sezonun iddialı far renkleri arasında hanımlar. Kedigözü, dumanlı göz makyajı, ombre makyaj teknikleri her zaman olduğu gibi bu sezonda cazip makyaj uygulamaları arasında yerlerini almış durumda.
Bu yıl kullanılacak olan yeşil, kobalt Mavi, turuncu ve kiremit far tonları biz bayanların ciltlerine renk getirmek için çokça kullanacağı renkler arasında yere alacak.
Göz rengi renkli olan hanımlar için ise, siyah ve smokey göz makyajın’da hanımların beyaz tenine uyum gösterecektir.

2014 yılında moda olan kuyruklu göz makyajına bu yıl bir ikinci kuyruk eklendi hanımlar. Çift kanatlı kuyruklu gözler bu yılın en çok beğenilecek, konuşulacak yenilikleri arasında göz makyajında.
Kalem ile alta ve üste yapılacak olan kuyruk şekilleri ile hanımların gözleri daha iri ve daha da dikkat çekici hale gelecek görünüş olarak. Ama alt kısmındaki kuyruğun yarım olmasına özen gösterilmesi ve mutlaka rimel kullanılması gerekecek.
Üstelik bu göz makyajı modeli hem günlük hayatın içinde hem de geceleri için, özel zamanlar için de gayet uygun bir göz makyajı modeli olacak.
Koyu ton, orta ton ve açık ton olarak 3 far kullanımı ile yapılan kaşlara kadar sürülen far sürme tekniği de gözleri olduğundan daha seksi daha büyük gösterecek.
Evet, hanımlar. 2015 göz makyajı için yenilikler bu kadar. Şimdiden hazırlıklara başlayarak teknikleri deneyelim isterseniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu