Gelinlik

2015 kabarik etekli gelinlik modelleri

Bilindiği üzere 2014’te prenses dediğimiz kabarık etekli tüllü straplez tarzı gelinlikler moda idi. 2015’te yine aynı şekilde kabarık etekli straplez ve taşlı gelinlikler moda.
Her bayanın hayallerini süsleyen ve evlenirken heyecanla seçtikleri gelinlikler de bu yıl da prenses rüzgarları esmeye devam edecek. Bir prensese yakışır şekil de kabarık ve tülden oluşan, giyen her bayanı beyaz kuğu gibi gösteren, saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz gelinlikler 2015’te de şatafatlı görünüşleri ile görenleri kendisine hayran bırakacak. Göğüs ve etek uçlarında işlemeler, taşlar ve inci döşeli olanlar en revaçta olanlar.
Bu yıl tesettürsüz gelinliklerde duvaklar, eteklere nazaran sade ve kısa tutulmuş, bütün görkem eteklere yansıtılmış. Bedeni sarması ve beli incecik göstermesi adına tasarlanmış, sırttan bağcıklı straplez ve fermuarlı modeller muhteşem.

Sade straplez ve sade tülden oluşan modellerden hoşlanmayan bayanlar içinse, omuzlar ve kollar işlemeli tüller ve ince güpürler ile kapatılırken, arzu eden gelinler kabarık saten etekli gelinlikleri de tercih edebilecekler.
Tesettürlü gelinlik çeşitlerinde ise kabarık ve tüllü etekler ve bol işleme ve inci ön planda. Tesettürlü bayanlar sadeliği bırakıp, 2015 te sultanlara yakışır şekilde bir gelinlik giyerek evlene bilecekler. Ayrıca duvak modellerinde de sultanlara yakışır türde ağır işlemeler taşlar ve inciler hakim. 2015 yılında ki gelinliklerin etekleri ne kadar kabarık ve sade tülden oluşuyor olsa da, tesettürlü veya tesettürsüz çoğu gelinliğin üst modellerinde ağır işlemeler, taşlar, inciler, sırma işlemeler mevcut.
Arzu eden gelin adayları etek uçlarında inci ve taş işlemeleri olan gelinlikleri tercih edebilirler. 2015 yılı gelinlikleri ağır işlemeleri nedeni ile zahmetli olacağı kadar, çok usta ellerden çıkacak gibi görünüyor.
2015 te beyaz gelinlik revaçta ve genellikle elde renkli çiçekler moda. İsteyen gelinler çiçeklerine kombin olarak ayakkabılarını da renkli seçebilirler; çünkü 2015 te renkli gelin ayakkabıları da çok dikkat çekecek tür de.
2015’te evlenecek olan tüm şanslı bayanlara, bugünden mutluluklar diliyor ve Allah mesut bahtiyar etsin diyoruz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu