Makyaj

2015 kış sezonu makyaj modası

Hanımlar kış aylarının soğuk havasında sıcak ve büyülü bir bakış , masum bir tebessüm güzelliği yakalamak sadece sizin elinizdedir. Bunu nasıl yapacağım diye çok düşünmemek gerekir bunun sırrı bizde. Kışın karamsarlığına inat yaşamınızı canlı renkler kuşatsın sizi gökkuşağı tadında sevinç, heyecan yaşatsın.

Hayatımızda canlılık için önce kaşlarla başlayalım 2015’in trendi kalın kaş ,ince kaşlı hanımlar üzülmesin onlara da küçük bir öneri hemen badem yağı kullanmakla işe başlayabilirler.Sonra farlardaki 2015 trend renkleri mor ve morun bütün tonları , kahve ve yeşildir.Far sürme tekniği ise iki faklı geçiş için üç farkı renkte far tonu kullanarak elde edebiliriz.Burada püf nokta koyu , orta ve açık tonları elde edebilmektir.bu tonu elde ettiğinizde ise gözler daha büyük ve seksi bakışlar sizin olur.Eyelinerda ise siyah renkle ve kalın bir sürme tekniği daha çekici bir göz ortaya çıkarırır.Kirpiklerde ise dolgunluk ön plandadır.

Dolgun kirpiklere sahip olmayan bayanlara küçük bir öneri daha takma kirpik işini halletmenize yardımcı olacaktır ayrıca volumü geniş rimeller kullanarak daha güzel kirpikler sizin olur.Dudaklarda ise kırmızının tüm tonları, kan kırmızısı,bordo ,böğürtlen kırmızısı gibi dudaklarımıza hayat veririz.Cildimiz için sürülen pudra , fondöten gibi maddeler cildin daha çabuk yaşlanmasına ve gözenekleri tıkayıp siyah nokta ile sivilce oluşumuna sebep olmaktadır.Fondöten, pudra yerine günümüzde daha az zararlı olduğu söylenilen BB krem ve CC kremleri kullanmanız dermotoglar tarafından önerilmektedir.Bu yılda ön planda doğallıktan yana olup sadece allık kullanmanızı tavsiye ederim. Allıkta renk seçimini ise şeftali tonlarıyla yanaklarınızı hafifçe renklendirebilirsiniz.

2015 kış sezonu makyaj modasında Gözlerinin güzel olduğunun düşünen hanımlar makyajda gözlerinizi ön planda ; dudakları güzel hanımlar ise dudaklarınızı öne çıkartacak bir makyaj yapanız sizin güzelliğinize güzellik katacağından hiç şüphem yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu