Abiye

2015 mini abiye elbise modelleri

Hemen hemen her kadının çok güzel olmak istediği gün veya bir gece vardır. Bu gecede kelebek gibi süzülüp bulunduğunuz ortamda en güzel olmak her kadının hayalini süsler. Bunun en önemli yanı ise kıyafetinizden yani yaptığınız seçimler gösterir.

İşte 2015 mini abiye elbiseleri için ufak bir yolculuğa çıkmakta yarar var. Bu senenin trend renkleri; siyah, kırmızı, bordo ve pastel renklerdir. Elbiselerde omuz detayı ön plandadır. Omuzlarda tek kolda asimetrik kesimli tül detayı ve çapraz bağların verdiği canlılık omuzlardan başlayıp tüm elbisede görülmektedir. Belde kemer detayı; bu detayda altın ve metal tonlarında taşlarla kaplı bir kemer farklı bir stil için olanak sağlar zarif bir görünüm arayan hanımlar için mükemmel bir alternatiftir. Kemerin olabildiğince ince olması belin öne çıkmasını ve bacak boyunun daha uzun göstermesinde de etkilidir.

Bu tarz elbiseler genellikle kısa boylu hanımların tercihen kullanması onlar için daha doğru bir seçim olacağı modacılar tarafından önerilmektedir. Kollarda ise transparan görünüm, belde asimetrik kesimli transparanlarda şıklık katmaktadır. Derin dekolteli, açık ve kalp yakalı, straplezler, sırt dekolteleri, bu yıl ki elbiselere daha da canlılık verip enerjik ve cesur kadınların alışverişten zevk alabileceği bir yıl olacağını gösteriyor. Deri severlerinde unutulmadığı bir sezondayız ve derinin hakim olduğu dar kesimli kalın askılı elbiselerde görülmektedir. Açık yaka ya da derin dekoltenin kullanıldığı elbiselerde sadeliği kalın kemer ya da kuşaklarla tamamlayabiliriz.

Elbiselerde siyah ve lacivert renkle asil bir görünüm yakalayabilirsiniz ama beyazın verdiği zariflik, sadelik ve masumluğun yadsınamaz derecede olduğunu da kabullenmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu