Ayakkabı

2015 rugan ayakkabı modelleri

Her ne kadar atalarımız “dost başa, düşman ayağa bakar” deseler de gün boyu yükümüzü taşıyan ayaklarımız için rahatlık, şıklık ve modaya uygun ayakkabı modelleri kafamızı en çok kurcalayan konu olur. 2015 sonbahar kış sezonuna bakacak olursak, deri, süet ve rugan ayakkabı modelleri başta olmak üzere bordo bot modelleri, postal botlar, şık ayakkabılar, kalın topuklu ayakkabılar ve botlar, dolgu topuklu ayakkabılar, uzun çizmeler, düz tabanlı ve yüksek tabanlı spor ayakkabıları trendler arasında yer alıyor.
Giyimde de modası geçmeyen renklerden olan siyah, ayakkabı modasında da en çok tercih edilen renklerden birisi. Hem şıklığı hem de her kıyafete uyabilmesi bakımından her bayan ve erkeğin tercihi siyah renk oluyor. Platform taban ve rugan ayakkabı modellerini sıkça görebileceğiniz 2015 modasında topuklu ayakkabı modelleri elbiselerin altına sade ve şık bir görünüm sunuyor.

2015 sonbahar kış sezonunda sıkça göreceğiniz metalik akım, 2015 ilkbahar ve sonbahar sezonunda da karşımızı çıkacağa benziyor. Gümüş, bakır, gülkurusu ve altın renklerinin başı çektiği metalik akım, rugan ayakkabılara parlak bir görünüm sunuyor. Özellikle kış sezonuna damgasını vuran maskülen giyim yapısına rugan ayakkabılar çok hoş duruyor. Bu sene timberland, bağcıklı, topuklu, iskarpin gibi tüm kadın ayakkabı modellerinde erkeksi çizgilere rastlayabilirsiniz. Rugan ve parlak yılan, timsah derisinden oluşan tasarımlar da maskülen giyim tarzına uyum sağlıyor. Ayrıca etek, ceket ve slim pantolonlarla da kullanabileceğiniz geniş bir seçenek sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu