Tesettür

2015 tekbir eşarp modelleri

Modanın en yakın takipçisi tesettürlü hanımlar sonbahar ve kış koleksiyonunu dört gözle beklediği 2015 Tekbir eşarp modellerini çok merak ediyor. Sizi daha fazla merakta bırakmayıp Tekbir eşarp modellerinin birbirinden müthiş tasarımlar ile oluşturduğu 2015 Tekbir eşarp modellerini beğeninize sunuyoruz.

Tekbir kalitesi ile üretilmiş her kıyafetiniz gibi eşarplarınızda da buram buram kalite kokacak bir sezona hazırsanız sizleri en kısa zamanda bir Tekbir mağazasına bekleriz. Kendinize ait çizgiler bulabileceğiniz 2015 Tekbir eşarp koleksiyonu ile kafalarınızda bu yılın en trend renklerini taşıyacaksınız.

Tasarımlarının mükemmelliği ile sezonun en moda renklerini bir araya getirip hanımlara harika bir göz ziyafeti sunan Tekbir giyim genç hanımlar için özel olarak ürettiği özellikle
kot ve bahar çiçekler desenli eşarp modelleri şimdiden gözdeleri olmuş bile.

Kış aylarında en kullanışlı olan eşarplar koyu renkler olduğu için Tekbir giyim yeni sezon eşarplarda özellikle koyu renk tonlarına ağırlık vermiş. Birbirinden kullanışlı koyu renk modeller hanımların kullanım alanlarını genişleterek zevkle takmalarını sağlayacak. Koyu renkler üzerine tasarlanmış canlı çizgiler, geometrik desenler ve çiçeklerin yanı sıra, kar temalı eşarplarında dikkat çektiği 2015 Tekbir eşarp modelleri hanımların içini ferahlatıyor.

Modeller arasında en çok tercih edilen eşarplardan olan puantiyeli ve uçları lazer ile kesilmiş eşarplar ayrı bir şıklık ve zarafet içeriyor. Kışın kasvetinden uzaklaşmanızı sağlayacak Tekbir eşarp modelleri 2015 koleksiyonu ile hanımlara bahar esintileri getiriyor. Çiçeklerin ressam tuvalinden fırlamış kadar canlı ve görkemli halleri herkesin beğenisini toplarken eşarpların kaymayan yapıları ile boynunuzu sıcacık saran uzunlukları Tekbir eşarplarını seçerek doğru bir kara vermiş olduğunuz bir kez daha anlamanızı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu