Dekorasyon

2015 tekzen mobilya genç odaları

Pırıl pırıl gençlere pırıl pırıl genç odaları hazırlayan 2015 Tekzen mobilya , sezonun en canlı ,en dinamik ,en trend renklerini muhteşem tasarımlar ile buluşturarak sevgili gençlerin hizmetine sundu . 2015 Tekzen mobilya genç odaları , gençler için farklı tarzlarda ve farklı modellerde ürettiği genç serisinde kullanım alanlarını maksimuma çıkararak gençlerin rahat etmelerini sağlamak için elinden geleni yaparak , tüm herkesin beğenisini topladı.
Evlatlarına sürpriz yapmak isteyen anne babaların seçim yapmakta bir hayli zorlanacağı 2015 Tekzen mobilya genç odası takımları aydınlık ve rahatlık içeren tasarımlarında gençlerin konforunu ve huzurunu hedef alıp tam on ikiden vurmayı başararak tam puan alırken her bütçeyi de düşünerek hareket etmiştir.

Kalitesinin konforu ile orantısı mükemmel olan Tekzen mobilya dinamik ve kıpır kıpır gençlerimiz için özellikle dayanıklı mobilyalara imza atmıştır. Gençler uzun yıllar sapasağlam ve zevk ile kullanacakları mobilyaları ile odalarında vakit geçirmeye bayılacaklar. Genç hanımlar için tasarlanmış pembe ve beyaz tonlarının en güzel tasarımları altın sarısının büyüleyici uyumu ile fark yaratırken , genç beyler için tasarlanmış turkuaz ve beyaz tonlarının gümüş rengi ile buluşması aydınlık ve ferah odalar için ideal zemin hazırlamıştır.
Genç hanımların makyaj aynaları ve dolapları en yeni sistemler ile şıklığına zarafet katarken odalarında esen moda rüzgarlarına engel olamayacaklar. Aynı zamanda genç beyler için tasarlanmış birbirinden kullanışlı dolaplar , çekmeceler , etajerler ve konforlu yataklar odalarından ayrılmak istemeyecekleri bir hava yaratıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu