Dekorasyon

2015 yataş baza modelleri

Yatak odalarını yorgan döşek ve kalabalık derdinden bir çırpıda kurtaran bazalar, günlük hayatınızın vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Kimi zaman yazlık kıyafetlerinizi, kimi zaman kışlık kıyafetlerinizi, kimi zaman kullanmadığınız halı kilim gibi eşyalarınızı ve misafir yorganlarınızı sığdıracak yer bulamazken hayatınıza giren bir baza ile tüm bunlardan bir anda kurtulabilirsiniz. Çift sandıklı ve çelik korumalı bazalar hayatınızı kolaylaştırmak için sizlerin hizmetine sunulmuştur. Yataş baza modelleri ile hayatınıza katacağınız konfor hiçbir kelime ile anlatılamaz.

2015 yataş baza modelleri, yatak odalarınız ile sonsuz bir uyum içinde dizayn edilir. Kullanılan bej, beyaz, kırık beyaz ve pudra renklerin pastel tonları size aydınlık bir oda imkânı yaratırken, diğer yatak odası mobilyalarınız ile de uyum içerisinde olması çok hoşunuza gidecek. Hem konforlu yataklar hem de kaliteli depolama alanları ile eşyalarınız ve sizi rahat ettirecek olan bazalar, sezonun en uygun fırsatları ile sadece Yataş ‘ta.
Paslanma ve çürüme yapmayan çelik iç aksanı, metal tutma kulpları, emniyet kilitleri, deri ve kumaş döşeme seçenekleri, dilediğiniz tüm başlıklar ile kombin edebilme imkânı, geniş iç hacim ve altının kolay temizlenebilmesi için krom yüksek ayaklardan oluşan birbirinden kaliteli bazaları sadece Yataş’ta bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu