Gelinlik

2015 yırtmaçlı gelinlik modelleri

Özel ve güzel geceniz için giyeceğiniz gelinliği seçmedi iseniz 2015 yırtmaçlı gelinlik modelleri ile ilgili yazımızı mutlaka okumalısınız. Bacaklarınız olabildiğince uzun ve ince aynı zamanda da pürüzsüz ise, bacaklarınızı uzun kapalı kıyafet ile gizlemek istemediğiniz gibi düğününüzde herkesin gözleri üzerinizdeyken de gizlememeli, mümkün olduğu kadar derin ve estetik bir yırtmaçla onları sergileyecek kadar cesur olmalısınız.

2015 yırtmaçlı gelinlik modelleri arasında bacaklarınızın bütün zarafetini yansıtacak kadar güzel gelinlik modelleri bulunmakta. Yırtmaç detayının kabarık gelinlikler ile kullanılması pek mümkün olmadığı için daha düz formlarda fakat inadına gösterişli ve seksi gelinliklerin bulunduğu yırtmaçlı gelinlik serisi göz kamaştırıyor doğrusu. Otururken başka zarif, dans ederken bir o kadar asil ve ilgi uyandırıcı duran yırtmaçlı gelinlik modelleri bacakları güzel hanımların kaçırmak istemeyecekleri modeller barındırıyor.

Bu yılın modası Fransız dantelleri ile bezenmiş alımlı görünüşte yırtmaçlı gelinlik modellerinin yanında dantellerle yarışacak kadar güzel drape ve transparan modellerde yer alıyor. Bunun yanı sıra birde kuyruklu gelinlik modellerine çok fazla yakışan yırtmaçlar var ki gözlerinizi alamayacaksınız.
2015 yırtmaçlı gelinlik modelleri arasında farklılığı ile göz dolduran straplez veya tek askılı dar kesim gelinlik modelleri genç hanımların mutlaka görmesi gereken tarzlarda üretilmiş ve vitrinlerde yerini almıştır.

Yırtmaçlı gelinlik modelini balık gelinliklerde hayal edemiyorsanız mutlaka galerimizi ziyaret edip merakınızı gidermelisiniz. Hayal gücünüzü zorlayacak olan bu modeller gören herkeste hayranlık uyandıracak kadar muhteşemler. İster sade olmak isteyin ister görkemli, her tarza ve her bütçeye uygun 2015 yırtmaçlı gelinlik modellerini mutlaka deneyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu