Home » Moda » 2016 bayan atkı modelleri

2016 bayan atkı modelleri

Kış ayları geldi ve eğlenmeye, çalışmaya, alışverişe veya herhangi bir yere giderken sürekli bir tedirginlik içinde oluyoruz. Çünkü havalar artık çok soğuk, hem şık olmak istiyoruz hem de kendimizi soğuktan korumak. O zaman hanımlar en doğru aksesuar bizler için atkı olacaktır. Boynumuzu sıcak tutacak ve değişik birçok renk ve modeliyle tarzımıza tarz katacak. İşte sizlere bu sezonun en çok tercih edilen atkı modelleri!
Bu sene de geçen sene olduğu gibi pamuklu yumuşak dokulu ve kaşmirden oluşan atkılar çok tercih ediliyor. Gecenin zarafetinin tamamlayıcısı olan bu atkılar sizi soğuktan da korumaya bire bir diyebiliriz. Üstelik abiye kıyafetlerinizle çok başarılı bir uyum yakalayabilirsiniz.
Elbise üzerine kullanacağınız atkıları uzun bir boyda tercih etmelisiniz, bu hem boyunuzu daha uzun gösterecek ve daha zayıf olduğunuz algısını yaratacaktır. Ayrıca elbiselerinizin üzerine simli atkı modelleri daha şık duracaktır. Yalnız, simli atkılarınızın daha ince dokulu olmasına özen göstermelisiniz çünkü bu atkılarla zarif bir görüntü elde etmek çok daha kolay.
Spor bir tarzınız varsa eğer uzun, örgü detaylı atkıları tercih edebilirsiniz. Bu tercih sizi sıcak ve rahat tutacaktır üstelik tarzınızdan hiç ödün vermeden.
Son zamanlarda ise boyunluk tarzında olan atkılar trendler arasında diyebiliriz. Bu modellerin sevilmesinin en büyük sebeplerinden biri hem çok rahat olması hem de birçok çeşidinin olması. Bu model çok daha modern bir görünüm elde etmenizi kolaylaştıracaktır.
Bu sene atkı seçerken çok kafanız karışacak sanırım, en iyisi mi siz hepsinden birer tane alın ve dilediğinizce kullanın!

Check Also

2015 bayan pijama modelleri

Tekstil sektöründe son on yılın en fazla üretimi ile sektörde kendine yer alan pijama modelleri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu: