Home » Moda » 2016 bayan kışlık şort modelleri

2016 bayan kışlık şort modelleri

Bayanlar kış aylarında da farklı ve şık olmak isterler. Şort genellikle yaz aylarında tercih edilen bir giysi olarak bilinmekteydi. Fakat günümüzde kış aylarında da sıklıkla gördüğümüz giysiler arasında yer almaya başladı. Bu yüzden daha kalın yapıdaki kumaşlarla dikilmiş şortlar kış aylarının vazgeçilmez giysilerinden olan şortları oluşturdu. Özellikle de opak ya da yün çoraplarla görmeye alıştığımız bu şort modelleri, günümüze ayna tutmaktadır. Bu şort modelleri, kareli, düz, çizgili ya da desenli olabilir.
2015 bayan kışlık şort modelleri; kazak ya da tişörtlerle tamamlanarak da giyilebilir. Kış aylarında marjinal bir şıklık yakalamak isteyen bayanların en tercih ettiği giysilerden birisi de kışlık şort modelleridir. Oldukça spor ve şık bir görünüm yaratan bu şortlar ayrıca sizin daha genç görünmenizi de sağlayacaktır.
2015 bayan kışlık şort modelleri gün geçtikçe daha da renkleniyor ve çeşitleniyor. Pek çok tarza göre uyum sağlayabilen bu şort modelleri klasik ve spor şıklığı bir araya getiripkendi kişiliğinize göre yorumlayabilirsiniz. Değişik desenli çoraplarla da tamamlayabileceğiniz bu kışlık şortlar, hem rahatlığı hem de şıklığı açısından kış aylarında kullanabileceğiniz kıyafetlerdendir. Bol kazaklarla da kombin yapabileceğiniz bu şortlar gömlek veya tişörtlerle de kolaylıkla kombin yapılabilir. Bunları çeşitli aksesuar ve detaylarla da renklendirebilir ve gerekirse küçük kemerlerle de süsleyebilirsiniz. Şort giymek bayanlar için çoğu zaman etek giymekten daha kolay ve daha rahattır. Bu yüzden bayanlar kış aylarında da şort giyme eğilimindedirler. Farklı ve tarz görünmek için kullandığınız bu şortlar eğer orta yaşlarda iseniz sizi olduğunuzdan çok daha genç gösterebilir. Bu şort modelleri kışlık olduğu için daha çok pamuklu ve kalın kumaşlardan üretilmiş olmalı ve bu şort modelleri kış aylarında giymek için idealdir.

Check Also

2015 bayan pijama modelleri

Tekstil sektöründe son on yılın en fazla üretimi ile sektörde kendine yer alan pijama modelleri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu: