Home » Moda » 2016 bayan şal modelleri

2016 bayan şal modelleri

Bayanlar özellikle kış aylarında kullanmak için ya da kıyafetlerini tamamlamak için çoğu kez şal kullanmayı tercih ederler. 2016 bayan şal modelleri ise, genellikle örgü ve çiçekli modelleri içinde barındıran modellerden oluşur. Özel günlerinde bayanlar şalları daha çok aksesuar amaçlı kullandığından ısıtabilirliği pek dikkate alınmaz. Bu amaçla kullanılacak şal modelleri genellikle tül üzerine işlenmil boncuk ve desenlerle oluşturulmuş farklı bir tarz oluşturulmuş şal modelleridir. Şallar elbiselerinizin tamamlayıcısı ve elbiselerinizin şıklığının ortaya çıkmasını sağlayan yardımcısıdır.
Isıtması için kullanılacaksa şal modelleri daha kalın ve yünlü ipten örülmelidir. Bunun dışında kürk ve tüy detaylı şallar da günümüzde en çok kullanılan şal modellerinden olarak sayılmaktadır. Bayanların vazgeçemediği kürk ve tüy detaları şallara ayrı bir tarz ve ayrı bir hava katmakla birlikte pek çok kıyafete de uyum sağlaması açısından oldukça sık kullanılan modellerdendir.

2016 bayan şal modelleri her zaman olduğu gibi bayanların şıklığını tamamlamak için kullandığı aksesuarlardan olduğu için süslü, taşlı ve işleme detayları bulunan şal modelleri daha çok tercih edilmektedir. Parlak taşlarla süslenmiş ve çeşitli çiçek desenleri ile işlenmiş pek çok şal modeli her yaştan bayanın dikkatini çekiyor. Bunun dışında örümcek ağı denilen örgü modeli ile yapılmış olan şal modelleri de 2016 bayan şal modelleri arasında en çok beğeni toplayan şal modelleri arasında yer almaktadır. Kıyafetinizin rengine uygun tercih edeceğiniz bu şal modelleri sizin şıklığınızı tamamlayacak en önemli unsur olduğu gibi güzelliğinizi de ön plana çıkaracak detaylardandır. Özellikle de gece kıyafetleri ile ya da gelinlikle kullanacağız şal modellerinde kürk ve tüy detaylarını kullanabilirsiniz. Bunun dışında dantel görünümünü yansıtan ince şal modellerini de özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

Check Also

2015 bayan pijama modelleri

Tekstil sektöründe son on yılın en fazla üretimi ile sektörde kendine yer alan pijama modelleri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu: