Home » Moda » 2016 bayan spor mont modelleri

2016 bayan spor mont modelleri

Kış aylarının kapımıza iyice dayandığı şu günlerde birbirinden renkli ve farklı modellerde montlar da bir bir dolaplardan çıkıp sahiplerini süslemeye başladı bile. Giyim tarzına ve kalitesine dikkat eden hanımlar bütçeleri ne olursa olsun giydikleri kıyafetlerin birbiriyle olan uyumlarına çok dikkat ederler. Örneğin günlük yaşamlarında kullandıkları rahat bir kot ve salaş bir kazak üzerine asla klasik bir mont giyerken göremezsiniz onları.

Klasik montları sadece klasik ve özenilmiş kıyafetleri ile kullanırlar. Hal böyle iken de günlük yaşantılarında daha çok spor takıldıkları için kullandıkları montta spor olmalıdır. 2016 bayan spor mont modelleri tam da böyle hanımların zevkleri için tasarlanmış, şık ve rahat montlardan oluşmaktadır.

Sarı, pembe ve kırmızı ve mavi gibi canlı renklerden oluşan 2016 bayan spor mont modelleri oldukça da iddialılar. Tüm bayanların dikkatini çekecek kadar özenle tasarlanmış olup kumaşlarının kalitesi ve parlaklığı ile de dikkat çekiyorlar.

Temizliğinin ve kullanımının daha rahat olması açısından şişme montları tercih eden bayanlar bu sezon şişme montların desenlerine bayılacak. Şişme montlara alternatif olarak deri görünümlü çok şık spor montlar da mevcut. Hem gayet spor olup hem de bir o kadar iddialı olmayı seven bayanların tercihi eminim ki bu deri montlardan yana olacak. Temizliği de en az şişme montlar kadar kolay olan deri montlar oldukça da sıcak tutuyor.

Amacınız daha sıcak tutan kışlık bir spor mont ise kaz tüyü montlardan şaşmamanızı öneririm. Hem sıcacık hem şirin mi şirin görünmenin en güzel yoludur. Özellikle genç hanımların tercihi olan kaz tüyü montlar mağazalarda yerlerini aldı bile.

Unutmadan belirteyim ki spor ve şık olmak kesinlikle 2016 bayan spor mont modellerinden geçiyor.

Check Also

2015 bayan pijama modelleri

Tekstil sektöründe son on yılın en fazla üretimi ile sektörde kendine yer alan pijama modelleri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu: