Diyet

3 günlük zayıflama diyet programı

Kiloları ile başı dertte olan hanımların dikkatine. Artık tek tuk demiyorum çünkü gittikçe çoğalan bir kilo sorunu yaşıyoruz değil mi? Gerek kendimiz gerekse etrafımızda kilo almaktan şikayet eden kişiler çoğunlukta. Klasik laflar nelerdir? Kilo alıyorum ama veremiyorum ya da su çise yarıyor, ne yapacağım, balon gibi oldum.
Bu kadar çaresiz miyiz gerçekten? Belki de bir çözümü vardır? En önemlisi bir çözümü varsa kilolarımızın bizler denemeye hazır mıyız? Ben evet diyorum ve kilo vermeye yardımcı olacağına inanılan bir yöntemi denemeye gönüllü oluyorum ama ilk önce şu yöntemi bir öğrenelim değil mi?
Üç günde kilo vermeye yardımcı olacağına inanılan diyetiniz bakalım neymiş?

Kahvaltımızla başlayalım. Yağsız beyaz peynir yaklaşık 30 gr kadar, mevsim salatası yeşillik, yağsız, elma veya üzüm sirkeli olmak koşulu ile yenebilir. Ah tabi ki yanına bir dilim kepek ekmeyi ve şekeriz bir çay da var.
Ara öğünümüzde yarım kase kaymaksız yoğurdumuz ve bir adet yeşil elmamız bizi bekliyor olacak.
Öğle yemeğinde içinde ıspanak, tere, lahana gibi bitkilerin yer alacağı bir sebze çorbası, yarım porsiyon olacak şekilde balıketi ve yanına da yine bir mevsim salatası yeşillik, yağsız, elma veya üzüm sirkeli olmak koşulu ile yiyebiliriz. Yeşil elma ya da yarım greyfurtta ardından öğlen yemeğimizin sonlandıracak.
İkinci ara öğünümüzde diyet krakerlerden yeme hakkına sahibiz tabi ki yine aşırıya kaçmıyoruz hanımlar.
Akşam yemeğimizde önceden yediğimiz şekilde yapılmış sebze çorbası ile mevsim salatamızdan yiyoruz ve yanında da beş adet şeker oranı az olan sulu meyvelerden seçebiliyoruz.
Uyumadan evvel de yağsız süt ya da yağsız yoğur seçeneklerinden birini yiyebiliriz ve yarım greyfurt.
İşte üç gün sürecek olan hızlı uzama etkisi olduğuna inanılan diyetimizin ayrıntıları bitti. Başka bir konu ise bu diyetimizin zamanını uzatmamamız gerektiğiniz unutmamalıyız.
Hadi kilolarından şikayet eden hanımlar diyete başlayalım da biraz forma girelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu