Saç modelleri

beren saat saç modeli

Saç bir kadının ihtişam kaynağıdır. Saçlarınız güzel ise, bakımlı ve havalı duruyor ise güzelliğinize güzellik katarsınız. En önemlisi de kendinizi sürekli güzel hissedersiniz.
Saçları ile dikkat çeken güzel oyuncu Beren Saat saçlarının en doğal formları ile güzelliğini pekiştiren sanatçılarımızdan. Pek çok genç kız Beren Saat ‘ in o güzel saçlarını örnek alıyor ve ona benzemeye çalışıyor. Beren Saat o diziden öteki reklam çekimine koşarken sürekli ısıya ve yoğun kimyasala maruz kalan saçlarını asla ihmal etmiyor.
Kullandığı saç stilleri ile de imrendirecek kadar dikkat çeken güzel oyuncu, nasıl daima bu kadar güzel saçlara sahip ve hangi modelleri çok fazla kullanıyor gelin birlikte inceleyelim.

Ünlü ve güzel oyuncu Beren Saat saçlarını en çok doğal görünümlü kıvırcıklar halinde kullanıyor. Kırık maşa da denilen bu dalgalar oyuncuya hem çok doğal hem de her an bakımlı izlenimi veriyor. Bir diğer adı kırık fön olan bu model Beren Saatin her türlü saç rengine gayet uyumlu görünüyor. Kırık fön kuaför salonlarında fön makinesi ile yapılan ve gayette dayanıklı olan bir saç modelidir fakat siz evde böyle bir saç modeli denemek istiyorsanız maşa kullanmak zorundasınız. Maşanın ince olmamasına dikkat etmeniz yeterli. 20 – 25 santim çapında kalın bir maşa oldukça işinize yarayabilir.
Beren Saat önemli ve özel günlerde kullandığı saç topuzu modellerinde yüzünün güzelliğini ortaya çıkarmayı da çok iyi biliyor. Topuz modeli ile bir kat daha şirin görünen güzel oyuncu genellikle sıkı topuzlar tercih ediyor.

Saçlarının rengini kahve tonlarında kullanan ünlü oyuncu Beren Saat en çokta küllü kumral tercih ediyor.

Saçlarını düz olarak da kullanmayı seven Beren saat ne olursa olsun kıvırcık saçları ile daha seksi görünüyor.

Güzel ve genç oyuncu katıldığı özel gecelerde kullandığı dağınık topuz modelleri ile de dikkat çekiyor. Saçlarını yine dalgalı formlarda kullanan Beren Saat yüzüne düşmesini sağladığı minik dalgalarla çocuksu ama aynı zamanda da seksi bir hava estiriyor.

Kendisine yakışan bir diğer saç modeli de kıvırcık kısa saçlar. Yüz tipini daha sevimli hale getiren kısa kıvırcık saçlar zaten çok güzel olan gözlerini de ön plana çıkararak ayrı bir güzellik katıyor genç sanatçıya.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu