Makyaj

dolgun dudaklar için makyaj hileleri

Bayanlar , bugünkü araştırmam dudaklarınızı daha dolgun göstermenin yolları ; ince dudakları dolgunlaştırmak için gerekli ilk malzeme dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçevelemeniz gerekiyor. Teninizin ya da dudağınızın rengine yakın renkler seçmelisiniz. Bir kalem uuc taşırarak çizebilirsiniz daha fazlasını yapmayın. İlk önce dudağınızın tamamına fondöten sürün kendi rengini kaybetmek için ve çizginin daha düzgün görünmesi için dudağınıza yayın .Dış çizginin daha belirginleştiğini göreceksiniz. Kalemi yalnizca dış çizginin dışına boyayın . Ruj seçiminde açık renkleri seçin . Koyu renk istiyorsanız ortaları mutlaka açık olmalı. Dudaklarınızın iç köselerine koyu renk kalem uygulayın . Bunu rujalda yapabilirsiniz ama daha kalıcı olması için önce kalemle yapmak faydanıza olacaktır. Kenarlara sürdüğünüz ruju ruj fırçasıyla dağıtın. Doğal renkte ruju alın ve yine ruj fırçasıyla koyulaştırdğınız yerin biraz üzerine gelecek şekilde sürün .

Bütün rujlarınzın üstüne yapabilirsiniz. Daha sonra kapatıcınızı dudakların ortasına doğru sürün fırça yardımıyla. Daha da dolgun göstermek için iç köşesine koyu renk uygulayın. Ortasına ışık yansıması içim dip glass sürün özelllikle parlak olanları seçerseniz daha dolgun dudaklara erişebilirsiniz. Dudaklarınızı kalınlaştırmak için illa bıöak altına yatmanız gerekmiyor, cerahi müdahale gerekmeden gördüğünüz gibi çok basit yollarla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi dolgun olsun derken abartmamakta fayda var doğal görünümlü olması daha hoş gösterecektir sizi…
* Kan dolaşımınızı hızlandırın. Bunu diş fırçanızla yavaş hareketlerle yapabilirsiniz.
*Yalancı gölge oluşturun. Kahverengi dudak kalemiyle bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.
*Son rutişiniz parlak olsun.Işık yansıması dudaklarınızın dolgunluğu arttıracak parıldayan göz alan dudaklarınız ortaya çıkacaktır. Ruj seçerken kalem renginiz uyumlu çift olmalı ki daha dolgun görünümünü alsın. Dudak büyütücü ruj kullanın. Bu rujlar artık her yerden temin edebilirsiniz.
*Mat ve koyu renkler kullanmaktan kaçının.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu