Makyaj

en iyi göz kalemi markaları

Etkileyici bakışlar için, makyaj yaparken en çok ihtiyacımız olan şey göz kalemidir. Ancak makyajın önemli bir ürünü olan bu göz kalemleri bile bazen canımızı sıkıp bize sorun çıkartabiliyor. Birçok bayanın ortak sorunudur akan göz kalemleri. Aktığı yetmezmiş gibi, makyaj esnasında göz kapağımıza dahi bulaşmakta. Bayanlar bu problemi ortadan kaldırmak için birçok göz kalemi markasını deneseler de, asla tatmin olamamaktalar. Ve bizlere en sık yöneltilen ve en önemli sorudur ” hangi göz kalemini kullanmalıyım, hangi göz kalemi daha kaliteli?” Ufak bir araştırmanın ve denemelerin sonucunda sizler için en doğru yanıtı bulduk. Hatta bir kaç markanın ürününü bu yazı dizisinde sizler için bir araya getirdik.

1. Flormar Ultra Black Eye Liner
Oldukça siyah olan flormarın bu eyeliner ürünü, sürüldükten en az bir dakika içinde kuruyarak, akma ve bozulmaların önüne geçiyor,gün boyu göz makyajınızın kalıcı kalmasını sağlıyor. Yine flormarın waterproof eyeliner ürünü, ince yapısı ile kullanıcıya, uygulama kolaylığı sağlıyor. Su geçirmez özelliği ile de uzun süre kalıcılığını koruyor.

Golden Rose Waterproof Eye Liner
Golden rose markasının suya dayanıklı olan bu ürünüde, Flormar kadar kaliteli ve etkili. Uzun süren etkisi ile birçok bayanında tercihleri arasında yer alıyor.

L’Oréal Super Liner Ultra Precision Eyeliner Siyah
ismindende anlaşılacağı gibi, kullanım kolaylığının yanı sıra istediğiniz koyulukla bir göz makyajı elde etmenizi sağlıyor.

Maybelline Expression Kajal
Maybellıne markası maskaralarındaki başarısını göz kalemlerine de yansıtıyor. Sert yapısı itibari ile sürme kolaylığıda sağlıyor.

Pastel Matte Black Göz Kalemi
Az bilinen bir marka olmasına rağmen, diğer markalarla yarışabilecek kalitede, başarılı bir ürün. Kalem yapısı ile kullanıcıların beğenisini kazanacağı kesin.

AVON SuperSHOCK Gel Eyeliner -Jel Göz Kalemi
Bayanların vazgeçemediği avon markasını bilmeyen yoktur. Jel yapılı göz kalemi ile yine bayanların beğenisini kazanacak.

Maybelline Master Drama Chromatic Eyeliner
Etkisinin yanı sıra bayanları fiyat olarak memnun edecek bir ürün.

Marbella / Eyeliner Pen
Bu markanın kalemleride oldukça etkili ve de farklı renk seçenekleri sunmakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu