Makyaj

en iyi maskara markaları

Gözler makyajda vurguyu isteyen bölgemizdir. Maskara sürülmediği zaman yüz boş kalmış gibi, gözler yorgun gibi gözüküyor. Bakışlarınıza anlam kazandıran rimeliniz için en iyi markaları derleyip topladım.
LANCOME, HYPNOSE MASKARA; kadınlara hacimli, uzun ve kıvrık kirpiklere kavuşmasını sağlıyor. Tüm kirpiklere ayrı ayrı saran maskarası ile Müşterilerini memnun bırakan en iyi markalardan bir tanesi.
GUERLAİN NOİR G MASKARA; Şıklığı, dikkat çekiciliği ambalajı maskaranın içini görmeden dışından haberdar veriyor. Ambalajında bulunan aynası ile rahatlıkla kendinize bakmanızı sağlıyor. Hacim, uzunluk ve siyahlık vermede eşsiz bir ürün. Almaktan çekinmeyin hakkını veren bir maskara.

BENEFİT, THEY’RE REAL MASKARA; birçok ödül alan bu marka 3 kata kadar uygulanabilen maskara dökülme, toplanma ve akma yapmayan mükemmel bir ürün.
Clinique , high ımpact extreme volume ; extra volume veren maskara kirpiklerinize hacim kazandıracak ve bir kaç kat uygulama fırsatı veriyor. Gün boyunca akma yapmaz.
Dior; kavisli fırçasıyla mükemmel kıvırıcı ve uzunluk sağlayan ve kalıcılığını uzun süre koruyan maskaradır. Yoğun kıvrık kirpikler için ideal bir seçim. MAC HAUTE &NAUGHTY TOO BLACCK MASKARA; doğal ve yoğun bir görünüm istiyorsanız bu maskara tam istediğiniz özelliğe sahip bir marka. İki ayrı fırçası var biri doğal görünüm diğeri yoğunluk katmak için
LOREAL PARİS; Simsiyah ve dolgun kirpiklere sahip olmak için tercihiniz olabilir. Özel fırçası tüm kirpikleri kaplıyor. Ve topaklanma yapmıyor. YVES SAİNT LAURENT. BABY DOL MASKARA; yoğun renklerin maksimum seviyede dağılmasına yardımcı olan uzun süre dayanaklığa sahip bir maskara markasıdır. MAX FACTOR; Dolgun ve uzun kirpikler sağlayan çarpıcı bakışlar için bu marka seçiminiz olabilir. Ve hemen kurumasıyla bilinen bir ürün markasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu