Makyaj

hızlı makyaj nasıl yapılır

Hızlı makyaj, evet yanlış duymadınız hanımlar 5 dakikada hızlı makyaj yapılabilir nasıl olacağını gelin de görelim.
İşe geç mi kaldın, eşin seni uzun süre bekliyor mu, zamanın az ama istediğin makyaj bir türlü olmuyor mu hiç dert etme hızlı makyaj teknikleri seni hemen kurtaracak. Nasıl mı e gelin yapalım hadi.
Elbette güzel bir makyaj için öncelikle cildimiz temiz ve yıkanmış olmalı. Peki, yıkadık cildimizi hadi şimdi de alalım elimize hızlı emilen bir nemlendirici ve bu arada göz kalemimizi rujumuzu fondötenimizi hazırlayalım gözümüzün önünde olsun.

Birinci adım: Fondötenimizi hızlı olması açısından ellerimizle sürelim hızlıca ve güzelce. Kusurlu bir yüzümüz var ya da bazı lekeler mevcut hiç de morali bozmaya gerek yok hanımlar bizler güzellik abidesiyiz sadece pratik olup doğru adımlar atmak yeter korkmayalım. Kapatıcı ile gözaltı morluklarını ve diğer lekeleri de hallettik şimdi sıra gözlerde.
İkinci adım: Evet, gözler en etkili silahımız ve en güzel organımız. İlk yapmamız gereken kıvırma ve dolgunlaştırma etkisine sahip bir rimel bunu güzelce uygulamamız yeterli olacaktır. Tabi zamanın kaldıysa göz kalemi ile desteklemen çok daha iyi olacaktır.
Üçüncü adım: Bunu da yaptık şimdi allık zamanı. Hızlı ve doğal bir görünüm için doğal tonlardan vazgeçmeyin. Sizi çok daha güzel gösterecek emin olun.
Geldik en son ve en önemli kısma tatlılarım rujunuz dudak renginizden bir iki ton koyu olsun onu da sürün ve artık makyajınız tamam. Çok pratiksiniz güzellerim ellerinize sağlık…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu