Diyet

hollywood diyeti nasıl yapılır

7 günlük ve 24 saatlik 2 versiyonları olan Hollywood diyeti yapanlar tarafından çok beğenilen ve kısa sürede kilo verdiren popüler diyet listeleri arasında yer almaktadır. 24 saatlik diyet listesinin bile etkili sonuçlar verdiği Hollywood diyeti birçok ünlünün yapması ile moda olmuştur.
Yemekler ile arası olmayanların daha iyi yapabileceği meyve suyu detoksları ile başlanan Hollywood diyetinin sıkı kuralları vardır. Özellikle ilk 2 gün sadece meyve suyu ile geçeceği için çok iyi araştırılıp karar verilerek diyete başlanması gerekmektedir. Ödem attırması ile meşhur bir detoks diyeti olan Hollywood diyetinde ilk haftadan yağ yakımı başlar. Acil kilo vermeliyim diye düşünen insanlara göre bir diyettir. Özellikle de 4 – 6 kilo fazlası olan hanımların çok fazla başvurduğu bir yöntemdir.

Diyete tamamen sadık kalanların 1 – 2 günde 1 – 2 kilo verebilecekleri garantidir. Ekstra vitamin alınmasına gerek yoktur çünkü meyve suları sayesinde 11 adet vitamin alımı gerçekleşmektedir.
Hamilelerin , şeker hastalarının ve emziren hanımların kullanması kesinlikle sakıncalı olup onun dışında çok sağlıklı bir diyet olduğu için herkese tavsiye edilebilir. Egzersiz veya yürüyüş ile kilo verimini daha da artırmak mümkündür. Su tüketimi her diyette olduğu gibi Hollywood diyetinde de çok önemli bir yere sahiptir. Günlük 2 litre su tüketimi hem atacağınız ödeme yardımcı olurken hemde yakılan yağların vücuttan idrar ile atılmasını sağlayacaktır.
Diyet bittikten sonra beslenme düzeninize ve sağlıklı yaşamak adına spor yapmaya dikkat ederek verdiğiniz kiloları geri almamayı sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu