Çanta

püsküllü çanta modelleri

Hanımlara çok sevdikleri bir eşyalarını sorduğunuzda aldığınız ilk cevap kesinlikle çantaları olur. Çünkü tüm kadınların tek zaafı şık bir çanta ile kıyafetini bütünlemektir. Hanımlar hem renklerin hem parçaların hemde zarafetin toplu bir uyum içerisinde olmasına büyük bir özen gösterdikleri için doğal olarak taşıdıkları kıyafetlerin arasında her bir parçanın da birbiri ile sorunsuz şekilde uyum sergilemesine çalışırlar. Bazen zıt renkler, bazen yakın renk tonları bazen de tamamen aynı renklerden oluşan kıyafetlerini çok detaylı veya sade çantaları ile birleştirerek zarafetin timsali olurlar.
Hanımların uyum takıntıları yüzünden sürekli yenilenen moda anlayışı bazı kadınların ayak uydurma konusunda güçlük yaşamasına sebep olsa da, yeni çıkan çanta modellerini asla ve asla kaçırmazlar. Söz konusu çanta ise hiçbir kadın kendini alışverişten alı koyamaz. Bu aralar bir kadın için modayı takip ettiğini belli etmenin en kestirme yolu püsküllü çanta modellerinden geçiyor.

Son zamanların en trend  ve en şık aksesuarları şüphesiz ki bu püsküllü çantalar. Üstelik tüm kıyafetleriniz ile rahat bir şekilde kombin edebileceğiniz renkler ve detaylar barındırdığı gibi, ebatları da mükemmel şekilde ayarlayabileceğiniz seçeneklere sahip. Püskülleri dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz çünkü bu çanta modelleri her şekilde tasarlanmışlar. İster kulp kısmında püskül detayları, ister alt kısmında sallanan kocaman püsküller isterseniz de ağız kısmından boyuna kadar sallanan sade veya zımbalı püsküller tercih edebilirsiniz. Kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtarak bir de püsküllü bot ile tamamlarsanız kışın en şık bayanı kuşkusuz ki siz olacaksınız.
Çantanızın rengini veya modelini nasıl tercih ederseniz edin ama mutlaka yumuşak deri olanları tercih edin. Çünkü bu püsküller en güzel yumuşak derili çantalara yakışıyor. yürürken sizinle birlikte ahenkle hareket eden püsküller havanıza hava katarken sizde tüm gözlerin üzerinize çevrilmesinin tadını çıkarın. Hem spor hem klasik hemde feminen görünmek için ideal kalıplar ile hazırlanmış püsküllü çanta modellerinden bir tane edinmek için geç kalmamanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu